MAZLIET NO APARĀTA "HAŅŠEŅ" ("Burvju Adatas") ATTĪSTĪBAS VĒSTURES


„Hanshen”R&D  augstu ražošanas tehnoloģiju iestāde - Dalian Magic Needle elektronikas izpētes un attīstības centrs ir medicīniskas aparātūras profesionāls ražošanas, zinātniskās pētniecības un augstu tehnoloģiju integrācijas centrs, kas dibināts 1989.gadā. Tas regulāri piedalās vietējās un starptautiskajās medicīnas tehnoloģiju iztādēs un regulāri saņem apbalvojumus. Vairākkārt nominēts valsts prēmijas saņemšanai (Xiang Mu Deng Duoxiang valsts Zhuanli balvas). Piedalījies dažādu valstu rīkotajās izstādēs Francijā, Japānā, Pakistānā, Rumānijā, Vācijā, Austrijā, ASV, Krievijā, Ukrainā, Indonēzijā, Meksikā. Tam ir filiāles 27 Ķīnas provincēs un daudzās pasaules daļās,t.sk.,arī Latvijā. Par izcilo zinātnisko pētījumu rezultātiem izgudrotājam profesoram Yu Hangangam 2009.gada grāmatā ”Ķīnas gadsimta tēls” ir veltīts pagodinošs raksts,par radīto iespēju ar šī aparāta palīdzību savlaicīgi atklāt un ārstēt daudzas slimības.

Mazliet no aparāta „Hanshen” attīstības vēstures:

Pirmā aparāta versija QZT-2,kam bija tikai punktu atrašanas iespēja un automātiska terapijas iespēja, radās 1987.gadā un tūlīt 38.starptautiskajā medicīnas tehnoloģiju izstādē Briselē ieguva zelta medaļu.
1991.gads Pekina,Ķīna - Ķīnas ražotāju gadatirgū Pekinas Ekspo ietvaros aparāts, starptautiski pazīstamu zīmolu ražotāju vidū, tika apbalvots ar zelta medaļu programmā ”Dzirkstele” .
1991.gads oktobris,Parīze, Francija- jauno izgudrojumu starptautiskajā gadatirgū aparāts ieguva speciālo zelta medaļu.
1991.gada novembris, Ķīna – Valsts sasniegumu izstādē aparāts saņēma zelta medaļu.
1992.gada jūnijs,Meksiska- ķīniešu praktiskās tehnikas tirdzniecības-ekonomiskajā izstādē aparāts ieguva zelta medaļu,
1999.gads, Ķīna –šinī gadā izstrādājums tika atzīts valsts līmenī,
1995.gads,Vācija-aparāts ieguva zelta medaļu starptautiskajā jauno ideju un izgudrojumu izstādē. 1996.gads, Ķīna –aparāts iekļauts valsts programma”Dzirkstele”.
1998.gads, Ķīna-Ķīnas zinātnes un tehnikas komitejas finansēts valsts galvenais projekts.
1999.gada maijs, Ķīna- Dalian provinces Starptautiskajā veselības nedēļā aparāts tika nosaukts par „veselības produktu”
1999.gada jūlijs, Ķīna-Yantai Patērētāju asociācijas un profilaktiskās medicīnas asociācijas organizētajā pasākumā aparāts tiek apzīmēts kā „favorīts uztura bagātinātāju vidū”.
1999.gada oktobris, Parīze - aparāts „Hanshen”uzvarēja un ieguva zelta medaļu medicīnas iekārtu un tehnoloģiju starptautiskajā izstādē International Fair.
2000.gads,Ķīna- iegūst Starptautiskās izstādes Sjanganā sudraba medaļu.
2002.gada novembris, Ķīna – aparāts uzvarēja daudzfunkcionālo terapeitisko aparātu un instrumentu sociāli ekonomiskajā apsekojumā un ieguva titulu  „tirgus uzticības produkts”.
2003.gada augusts, ražotājam centram tiek piešķirts kvalitātes un kredīta aizsardzības statuss.
2003.gads,Rumānija-aparāts apbalvots ar Rumānijas Sabiedrisko zinātņu institūta 1.pakāpes prēmiju.
2003.gada novembris,Japāna - aparāts ieguva Hua Tuo kausu un inovāciju balvu.
2003.gads,Ķīna-aparāts iegūst īpašu valsts balvu par ieguldījumu cīņā pret SARS.
2003.gads Brisele,Belģija - aparāts iegūst 52.Vispasaules inovāciju un jauno tehnoloģiju izstādē zelta medaļu.
2004.gada augusts, Ķīna-aparāts iegūst China International Patent Technology balvu.
2005.gada jūlijs, Parīze –aparātam piešķirta starptautiskās medicīnas aprīkojuma un tehnoloģiju gadatirgus zelta medaļa.
2005.gada 23.oktobris, Honkonga-aparāts iegūst  starptautiskas konferences”zelta Pasaules 2. Ķīnas medicīnas kongress- vētraina atzinība no klausītāju puses un apbalvojums ar „Zinātne dzīvībai "zelta medaļu, kongresa rezolūcijā tiek atzīmēts, ka aparāts ir rekomedējams hronisku slimību ārstēšanai.
2006.gada augusts, Pakistāna-aparāts iegūst Pakistānas Veselības ministrijas Āzijas Veselības zvaigzni ”Ķīnas gars” un apbalvojumu.
2009.gada marts,Ķīna- ražotājs iegūst AAA klases kredīta telekomunikāciju reitingu

Izvilkumi no pasaules preses un starptautisko ekspertu atsauksmēm:

ASV- „Hanshen” daudzfunkcionālais diagnostikas un terapijas aparāta izgudrojums var radīt medicīnisko revolūciju,tas ir pielīdzināms Ķīnas piektajam izgudrojumam.

Paskaidrojums:kompasa,papīra,šaujampulvera un bloku drukāšanas veida ķīniešu izgudrojumi tiek uzskatīti par četriem pasaules nozīmes atklājumiem, kas ievērojami ietekmējuši civilizācijas tālāku attīstību.

Krievija-„Hanshen” aparāts ir veiksmīgs  ĶTM seno vēturisko  sakņu perfekts  savienojums ar mūsdienu elektronikas augsto ražošanas tehnoloģiju atklājumiem.

Austrija-„Hanshen” izgudrotājs profesors Yu Hangangs pasaules tradicionālās medicīnas konferencē saņēma akadēmisko balvu par

Francija- līdz šim nebija zināms,ka var būt izstrādāta tāda brīnišķīga terapija,kas sava satura un tehnisko iesp’weju ziņā pārspēj attīstītās Rietumu valstis.

Japāna- „Hanshen”-„ķīniešu dievs”ir vadošais līderis šajā nozarē,kas paveicis to,ko 15 gadus citi nevarēja.

Kazahija- „Hanshen” ir veiksmīga ķīniešu medicīnas modernizācija,kas iemieso sevī ķīniešu kultūras,medicīnas un attītītu tehnoloģiju simbiozi.

Polija- „Hanshen” –„Ķīnas gars” ir ķīniešu medicīnas piemērs, kas vairo pacientos ķīniešu medicīnas mīlestību un padara lielāku mūsu ticību tai.

Pakistāna-„Hanshen” aparpata auss terapijas pieeja pavēra mums jaunu pasauli mūsdienu medicīnas jomā

Ukraina- šo izgudrojumu var uzskatīt par veselības Evanģēliju.

Brazīlija- „Hanshen” terapeitiskās aparatūras izgudrojums ir vienlīdzīgs ar slimnīcu mājās.

„Hanshen” mārketinga aģentūra aptver 27 Ķīnas provinces un daudzas ārvalstis,tādas valstis kā kā Japāna, Krievija,Latvija,Igaunija, Ukraina,Polija, Kazahija u.c. Aģentūra nodrošina speciālistu apmācību, tirdzniecības specifiku, servisa pakalpojumus.

 Ražotājam ir ISO 9001:2000 un ISO 13485:2003 ražošanas kvalitātes vadības sistēmas apliecinoši sertifikāti un  ir moderna GMP sertifikāta ražošanas prasībām atbilstoša ražošanas bāze. Aparātam „Hanshen” QZT-9D ir CE sertifikāts, kas apliecina produkcijas nekaitīgumu un labo kvalitāti. 

 

 

 


2010-03-25 11:58  |  Skatīts: 2143x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Atpakaļ