balto miltu izstrādājumus, daudz cukuru, sāli.  Asinīm atgriezties savā sākotnējā stāvoklī  - sārmainā vidē,  palīdz strukturēts ūdens. Jāpiezīmē, ka strukturēta ūdens lietošanai ir jābūt regulārai, tai ir jākļūst par ikdienas ieradumu. Slimības neatkāpjas tik viegli un ātri. Strukturēta ūdens lietošanai, pirmkārt, ir jābūt pareizai, otrkārt, tai ir jābūt regulārai, treškārt, tā ir jākombinē ar citu atveseļojošu faktoru izmantošanu.
Strukturēta ūdens loma kosmetoloģijā. Strukturēts ūdens palīdz ēteriskajām eļļām ātrāk iesūkties dziļāk ādā un zemādas audos. Tas uzlabo masāžas seansu efektivitāti. Rezultātā mazinās reimatisma, podagras, artrīta izraisītas sāpes locītavās un muskuļos, izzūd izmaiņas ādā , uzlabojas tās tonuss, izlīdzinās sīkās grimbiņas, ātri sadzīst apdegumi. Strukturēts ūdens samazina pienskābes radīto acidozi pēc fiziskiem treniņiem (fitness, sports, dejas u.c.aktivitātes).

 

SLIMĪBA BIEDROJAS AR SKĀBU, VESELĪBA AR SĀRMAINU VIDI


 Ikdienā cilvēki izvēlas visdažādākos dzērienus, tikai ne tos, kas patiešām viņu organismam ir nepieciešami. Lielākoties tie ir dažādām ķīmiskām vielām pārbagāti — fanta, kola, limonādes, dažādi gāzētie dzērieni, šķīstošā kafija, aromatizētās tējas. Cilvēkam tas viss nav vajadzīgs. Viņam nepieciešams tīrs, dzīvs ūdens. Vesela cilvēka organisms ir sārmains. Vesela cilvēka organisma asiņu pH ir konstants un nemainīgs lielums, ko uztur organisma bufera rsistēmas. Asiņu pH ir 7,3. Ja asins pH nokrīt līdz 7,1, tad organismam iestājas nāve. Kādēļ tik ļoti bīstama ir organisma skābā vide? Skābajā vidē intensīvi tiek saistīts skābeklis , līdz ar to šūnām vairs nav ko elpot. Sārmainā vidē skābekļa piesaistīšana palielinās 10-20 reizes un šūnu elpošanas funkcijas aktivizējas. Orgānu slimās šūnas ir skābas, bet veselās sārmainas.   Kas ir pH? Saīsinājums no angļu valodas vārdiem - potential Hydrogen. Tas raksturo ūdeņraža jonu koncentrāciju vidē. Šo lielumu var noteikt ar strīptestu palīdzību. PH skalā pH 1-7 ir skāba vide, tai atbilst dažādas intensitātes sarkanā krāsa.PH -7 ir neitrāla vide, tai atbilst zaļa krāsa. PH 7-14 ir sārmaina vide, tai atbilst dažādas intensitātes zila krāsa. Lielākajai daļai mūsdienu cilvēku pārmērīgi daudzu skābu produktu lietošanas rezultātā limfa un starpšūnu šķidrums ir skābi. Organisms vienmēr cenšas saglabāt stabilu pH līmeni, bet ja pH līmenis netiek regulēts no ārpuses, tad organisma rezerves pakāpeniski izsīkst un cilvēks sāk biežāk slimot līdz nopietni saslimst. Otrs ļoti svarīgs faktors veselības saglabāšanai ir pareizs ūdens uzņemšanas režīms, jo, organismam zaudējot ūdeni, pazeminās arī organisma enerģijas rezerves. Ja uzturā ir pārāk daudz skābu vidi veidojošu produktu, tad organismam ir daudz vairāk jāstrādā, lai neitralizētu skābi un izvadītu to no organisma laukā. Skābe tiek neitralizēta, izmantojot organisma minerālvielu rezerves. Šī papildu spriedze un minerālvielu trūkums var izraisīt dažādas veselības problēmas. Tādēļ ir svarīgi, lai skābu vidi veidojošie produkti kopējā produktu patēriņā nepārsniegtu 40 % īpatsvaru. Lai palīdzētu organismam atveseļoties, uztura sadalījumam vajadzētu būt šādam: 80 % sārmainu vidi veidojoši produkti un 20 % skābu vidi veidojoši produkti. Cilvēka dzīvildzes un dzīvības spēka noslēpums slēpjas dzīva ūdens lietošanā un sārmu veidotāju – minerālvielu pietiekošā daudzumā. Ķīnas tradicionālās medicīnas terminoloģijā runājot, veselība slēpjas divu enerģiju IŅ un JAN harmonijā. Jūs jautāsiet: “Kā var noteikt organisma pH? Tas taču droši vien ir ļoti sarežģīti. Jāiet uz laboratoriju, jāizdara analīzes, jāgaida atbildes”. Atbilde ir pavisam vienkārša: “Palūkojoties spogulī un atbildiet sev uz 12 jautājumiem”. Protams, šis tests dos orientējošus rezultātus, tomēr jūs iegūsiet informāciju par skābju-sārmu līdzsvaru savā organismā. Protams, precīzāk to var izdarīt dažās minūtēs speciālists ar speciālu strīptestu palīdzību.
Daudzi zinātnieki uzskata, ka tieši skābā organisma vide un ūdens deficīts var būt par iemeslu sliktajai pašsajūtai un dažādām slimībām – nogurumam, tā galējai formai - hroniskam nogurumam, pārmērīgai izsalkuma sajūtai, paaugstinātai ēstgribai, bezmiegam, iemigšanas traucējumiem, bez iemesla trauksmes sajūtai, ātrai aizkaitināmībai, nomāktam garastāvoklim, depresijai, sāpēm locītavās, alerģijām, pazeminātām organisma aizsardzības spējām, asinsrites un sirds slimībām, liekajam svaram, celulītam u.c.
Ko cilvēks pats var darīt, lai samazinātu sava organisma audu skābumu?
Pacentīšos visu jums izskaidrot, un jūs paši pieņemsiet lēmumu-vajag jums to vai nevajag.Tā kā savā mājas lapā rakstu par dažādām iespējām cilvēkiem uzlabot savu dzīves kvalitāti, kas pamatā balstās uz Ķīnas tradicionālās medicīnas speciālistu atzinumiem, tad paskatīsimies, ko tiešām reāli ikviens cilvēks var darīt savas veselības labā. Izrādās, ka viss nepieciešamais jau labu laiku mums ir pie rokas. Ļoti svarīgs faktors ir dzeramā ūdens kvalitāte. To lieliski uzlabo ūdens revitalizētāja (atdzīvinātāja) glāze, kas rada viegli sārmainu strukturētu ūdeni. Glāzes korpuss ir veidots no nerūsējoša metāla sakausējuma, bet iekšpuse ir izklāta ar netoksisku, hipoalerģisku, inertu dabīgu nanomateriāla kompleksu, kas izstaro dabīgus noteikta garuma infrasarkanos īsviļņus, kuru iedarbības rezultātā 15- 20 min. tiek iegūts viegli sārmains strukturēts ūdens. Daudzkomponentu nanomateriālam, ar ko ir izklāta ūdens revitalizētājas glāzes iekšējā virsma, piemīt daudzas zinātniski paierādītas īpašības:
1.Nanomateriāla izraisītā ūdens molekulu kodolu magnētiskā rezonanse rada viegli sārmainu ūdens reakciju, kas nonākot organismā samazina audu skābumu(aciditāti), palīdz organismam saglabāt skābju-sārmu līdzsvaru, veicina diurēzi un līdz ar to toksīnu izvadīšanu no organisma, uzlabo kuņģa-zarnu trakta darbību un līdz ar to imūnsistēmas darbību,
2.Ūdenim ir augsts negatīvo jonu īpatsvars un šādam ūdenim piemīt antioksidantas īpašības, kas palīdz veikt tādu slimību kā: kataraktas, asinsvadu aterosklerozes, smadzeņu apopleksijas, ļaundabīgo audzēju, Parkinsonisma, profilaksi.
3.Mazās ūdens molekulas, kas novietotas noteiktā secībā, palīdz pazemināt holesterīna līmeni asins plazmā, mazina asins viskozitāti, pazemina arteriālo asisnspiedienu,kas ļauj šo ūdeni izmantot aterosklerozes, smadzeņu trombozes,sirds un asinsvadu slimību profilaksei, fizioloģiskai liekā svara samazināšanai. 4.Kosmetoloģiskais efekts-lietojot regulāri šādu ūdeni augstāk aprakstīto pozitīvo izmaiņu rezultātā uzlabojas sejas ādas krāsa-tā iegūst svaigu izskatu, labu tonusu un skaistu mirdzumu.
5.Pretnovecošanas aizkavēšana. Lietojot regulāri šādu ūdeni, organismā aktivizējas vielu maiņa, uzlabojas mikrocirkulācija, mazinās toksiskuma pazīmes, nostiprinās organsima aizsardzības spējas, uzlabojas ādas izskats un tonuss, palielinās enerģijas pieplūdums.Šo pozitīvo izmaiņu rezultātā tiek aizkavēti novecošanas procesus. Glāzes Tianci iekšējā virsma ir izklāta ar nanomateriāla slāni, kas nonākot saskarē ar ūdens molekulām, veicina šo molekulu katalīzi.Šīs iedarbības rezultātā polimēru savienojumi tiek sašķelti un ūdens attīrās no piemaisījumiem.Nanomateriāla sastāvā ieiet kremnija oksīds(SiO2), kam piemīt adsorbējošas un  dezodorējošas īpašības, kas ievērojami uzlabo ūdens organoleptiskās īpašības. Augstas pakāpes dažādu minerālvielu pārklājums glāzes iekšienē, atbrīvo minerālvielas: kāliju (viens no organisma šūnu svarīgākajiem elektrolītiem, uztur šūnu elektrisko potenciālu, nosaka impulsu pārvadīšanas kvalitāti nervu šķiedrās, to sinapsēs, muskuļu, sirds kontrakciju spēku, regulē vielu maiņas procesus, svarīga nozīme patstāvīgas cilvēka iekšējās vides nodrošināšanā), nātriju (nodrošina normālu muskuļu šūnu kairinājumu, piedalās sirdsdarbības regulēšanā, aiztur ūdens izvadīšanu no organisma, svarīga nozīme patstāvīgas cilvēka iekšējās vides nodrošināšanā), kalciju
(cilvēka organismā zobi un kauli 99% sastāv no kalcija, svarīgs pareizai muskuļu konstrukcijai. Pētījumi liecina, ka pareiza kalcija papildus deva var veikt tikai nelielu uzlabojumu osteoporozes riska un lūzumu samazināšanā, bet tā regulāra lietošana uzturā mazina osteoporozes rašanās risku), magniju (nepieciešams kalcija absorbcijai, kaulu veidošanai, palīdz uzturēt pareizu cukura līmeni asinīs, lai ražotu enerģiju organismam, iesaistās vairāk kā 300 bioķīmiskās reakcijās).Šīs minerālvielas piedod ūdenim sārmainas īpašības, rada negatīvie lādētu jonu plūsmu, bet divi keramiskie magnēti glāzes dibenā un vāciņā, sakārto sašķeltās ūdens molekulas noteiktā secībā, veidojot strukturētu ūdeni.
Nanotehnoloģiju ūdens revitalizētāja glāze
būtībā ir ūdens mikroelektrolīzes aparāts, kas:
1)attīra dzeramo  ūdeni no piemaisījumiem,
2)strukturē to, padarot par zemmolekulāru ūdeni ar noteiktu mikromolekulu novietojuma secību,
3)negatīvi lādētu, negatīvi lādēto jonu klātbūtne piedod ūdenim antioksidantas īpašības,
4)ar viegli sārmainu reakciju,
5)bagātinātu ar aktīvo skābekli,
6)bagātinātu ar minerālvielām, 
7)ar zemu oksidēšanās - reducēšanās potenciālu,
8)ar labām organoleptiskajām īpašībām.
Jebkurš attīrīts ūdens (pat destilēts) ir dažāda garuma un lieluma makromolekulu grupas ar dažādu skābas reakcijas pakāpi. Regulāri lietojot šādu tikai no mehāniskajiem piejaukumiem attīrītu ūdeni, cieš vispārējā imunitāte un tiek novājinātas imūnsistēmas funkcijas. Pakāpeniski tās sāk pazemināties, bet cilvēks aizvien vairāk tiek pakļauts dažādu kaitīgo faktoru iedarbībai līdz parādās slimības klīniskās izpausmes. Nanomēru aktivizētam ūdenim tā virsmas laukums ir ievērojami palielinājies un, salīdzinājumā ar parastu ūdeni, šāds ūdens ir spējīgs daudz vairāk izšķīdināt sevī bioloģiski aktīvas vielas, pārvadīt daudz vairāk elektroenerģiju un līdz ar to arī informāciju. Zemmolekulārais ūdens sastāvs daudz vieglāk absorbējās audos un organisms šim procesam patērē ievērojami mazāk enerģiju.Ar šo fenomenu izskaidro vispārēju enerģijas pieplūdumu, ko subjektīvi izjūt cilvēki, it īpaši uzsākot lietot strukturētu ūdeni.. Šāds ūdens aktivizē katru dehidratēto audu šūnu, veicina mikrocirkulāciju un vielu maiņu, kas, savukārt, aktivizē šūnu pašatjaunošanās funkcijas, kas aptur ķermeņa oksigenāciju un novecošanu. Ikdienā izlietojot 8 krūzes dzīvu strukturētu ūdeni, organismā nonāk 2-2,4 l šūnām viegli un ātri uzņemams viegli sārmains ūdens. Ja zinam to, ka visi organisma bioķīmiskie procesi notiek ūdenī, tad ar strukturēta zemmolekulāra ūdens palīdzību mums ir iespējams mainīt audu skābumu no skābas vides uz sārmainu.Un kā zināms, tad audzējiem šāda vide pavisam nepatīk. 1931.gadā Otto Varburgs saņēma Nobela prēmiju par šo atklājumu. Lūk, cik vienkārša ir audzēju rašanās profilakse vismaz viena svarīga faktora – dzeramā ūdens ziņā! Jāpiezīmē, ka ūdensvada ūdens, bez tā garajām molekulām, ko organisma šūnām ir ļoti gūti uzņemt un tādēļ tām papildus ir jāpatērē liels enerģijas daudzums, satur vēl arī negatīvu informāciju, kas organismā vēl papildus iedarbojas postoši.! Vajag 30 min. pirms ēšanas vai 1-2 stundas pēc ēšanas tukšā dūšā izdzert glāzi šāda ūdens un jau pēc 2 nedēļām, regulāri lietojot šādu ūdeni, var novērot holesterīna un cukura līmeņa pazemināšanos, asins tecēšanas paātrināšanos un audu skābuma pazemināšanos.Šāda ūdens lietošana tukšā dūšā it īpaši ir ieteicama cilvēkiem ar paaugstinātu kuņģa skābes sekrēciju, ar žultsceļu diskinēziju, žultsakmeņiem un nierakmeņiem.Strukturēta ūdens lietošana ieteicama arī sirds-asinsvadu un cukura diabēta slimniekiem.
Nanotehnoloģiju ūdens revitalizētāja glāze:
1.Ģenerē dabīgus(dabā sastopamus) tālā spektra infrasasrkanos īsviļņus,kas veic ūdens strukturas izmaiņas,
2.Palīdz attīrīt ūdensvada ūdeni no hlora, smago metālu sāļiem, citiem kaitīgajiem piemaisījumiem, 3
.Uzlabo ūdens garšas un smaržas īpašības-padara ūdeni zīdaini mīkstu ar labu garšu, praktiski bez smakas, 3.Bagātina ūdeni ar minerālvielām- K, Na, Mg, Ca,
4.Padara ūdeni viegli sārmainu, ūdens pH svārstās no 7 līdz 9,5,
5.Zemais ūdens ORP (oksidēšanās-reducēšanās potenciāls ir aptuveni-200mV!)nodrošina šāda ūdens antioksidantās īpašības, kas īpaši palēnina novecošanas procesus un paaugstina organisma kopējo enerģiju,
6.Aktivizē ūdeņraža jonus, palielina aktivēto ūdeņraža jonu īpatsvaru, palīdz mazināt aktīvā skābekļa (darbojas kā brīvie radikāļi) jonu koncentrāciju organismā,
7
.Bagātina organismu ar negatīvajiem joniem,
8
.Zemmolekulārs ūdens ļoti viegli absorbējās audos un ievērojami samazina audu un šūnu dehidratāciju(ūdens deficītu),
9
.Uzlabo organisma audu skābu-sārmu līdzsvaru,
10.Sārmainā vide mazina baktēriju,vīrusu un sēnīšu augšanu un vairošanos,
11.Samazina lieko ķermeņa svaru un palīdz novājēt.
Funkcijas:
1.Sabalansē organisma pH,
2.Samazina organisma acidozi,
3.Paaugstina antioksidantu sistēmu iedarbību uz imūnsistēmu,
4.Paaugstina organisma šūnu enerģiju un organisma enerģiju kopumā,
5.Aktivizē asisnsriti,
6.Palīdz šķīdināt nierakmeņus un žultsakmeņus,
7.Aizkavē novecošanu,
8.Uzlabo vārīta ēdiena garšu,
9.Mazina gremošanas orgānu problēmas,
10.Regulē arteriālo asinsspiedienu,
11.Pazemina holesterīna līmeni asinīs,
13.Pazemina cukura līmeni asinīs,
14.Palīdz izvadīt sāļus no organisma podagras slimniekiem,
15.Mazina muskuļu sāpes,
16.Detoksicē organismu-veicina diurēzi un līdz ar to toksīnu izvadīšanu no organisma,
17.Veic daudzu slimību profilaksi,
18.Uzlabo sajūtu pie drudža, angīnas, saaukstēšanās.
Speciālisti iesaka šādu ūdeni lietot organisma atveseļošanai visiem cilvēkiem, bet it īpaši:
1.Ar paaugstinātu arteriālo asins spiedienu,
2.Paaugstinātu tauku līmeni asinīs,
3.Paaugstinātu cukura līmeni asinīs,
4.Kalcija deficītu organismā,
5.Vāju gremošanas funkciju,
6.Pastiprinātu tieksmi uz alkohola lietošanu,
7.Bezmiegu un miega traucējumiem,
8.Fiziski novājinātiem cilvēkiem,
9.Pie hroniska noguruma,
10.Raupja,alerģiska āda, citas ādas problēmas,
11.Ar palielinātu ķermeņa svaru,
12.Kuri cieš no reimatisma radītām sāpēm,
13.Ar nedzīstošām un vāji dzīstošām brūcēm,
14.Pie koncentrēšanās spēju pavājināšanās,
15.Kuri cieš no hroniskiem aizcietējumiem,
16.Biežu caureju gadījumos,
17.Ja ir aukstas kāju pēdas un roku pirksti,
18.Pusaudžiem intensīvas augšanas un attīstības periodā,
19.Cilvēki, kuri regulāri nodarbojas ar sportu un citām fiziskām aktivitātēm,
20.Smaga fiziska darba veicējiem, it īpaši karsto cehu strādniekiem.
Lai jūs paši varētu paŗliecināties par manu vārdu patiesumu par glāzes – strukturētājas iedarbību uz ūdeni, tad variet veikt vienkāršu mēģinājumu: stikla glāzē ielejiet sārmainu minerālūdeni, kam būs vāji zilgana nokrāsa, tātad vide ir vāji sārmaina. Tad šim ūdenim pievienojiet kādu no jauniešu tik iecienītajiem saldajiem gāzētajiem dzērieniem. Ūdens krāsa nomainīsies uz dzeltenu vai rozā, tātad ūdens būs kļuvis skābs. Tad pievienojiet ūdeni no krūzes strukturētājas un ūdens atkal atgūs zilgano nokrāsu- tātad atkal tas ir kļuvis sārmains. Šis mēģinājums labi pierāda iepriekš minētā patiesumu. Jūs iebildīsiet:” Bet tas taču ir tikai ūdens ūdens glāzē! Kāda šeit ir saistība ar manām asinīm?” Atbilde: Dzīvo organismi, t.sk., arī cilvēki apm.70% sastāv no ūdens. Izrādās, ka auglim mātes miesās un jaundzimušajam asiņu pH vienmēr ir viegli sārmains, bet pieaugušiem cilvēkiem tikai 2%, t.i., katram piektajam asinis ir sārmainas. Savukārt, strukturētam ūdenim piemīt īpašība mainīt tā šķīduma  īpašības, ar ko tas sajaucās! Mūsu organismā norisinās tādas pašas reakcijas, kādas aprakstīju mēģinājumā. Dažādu kaitīgu faktoru ietekmē mūsu asiņu pH mainās uz skābo pusi. It īpaši strauji tas notiek tiem cilvēkiem, kuri daudz savā uzturā lieto sarkanās gaļas
 izstrādājumus,

 
2010-11-26 12:08  |  Skatīts: 10433x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Atpakaļ