DZĪVĪBAS ENERĢIJAS Qi DISBALANSA NOTEIKŠANAS TESTS


 1.Vai jums ir miega traucējumi- iemigšanas grūtības,”caurs miegs”, miegainība no rīta pieceļoties, krāsaini un spilgti sapņi?

 

2.Vai jūs esiet novērojuši savas apetītes izmaiņas – nevēlēšanos ēst, regulāru pārēšanos, pataloģiskas tieksmes uz saldumiem vai citiem produktiem, vai arī nepatiku pret ēdienu,


3.Vai jums pēdējā laikā ir izmainījusies psiholoģiskā reakcija uz dažādiem notikumiem – ātra aizkaitināmība, ātra aizvainošanās, ātra raudulība, pēkšņas dusmu lēkmes, agresivitāte?


4.Vai jūsu ķermeņa un kāju kustības ir kļuvušas neveiklākas, radusies biežāka sīku traumu iegūšana darbošanās laikā?


5.Pēdējā laikā jūs sliktāk pacietiet aukstumu,karstumu,biežāk saaukstējieties, ilgāk slimojiet, sliktāk dzīst sīkās brūces?


6.Pēdējā laikā jums ir parādījušās izjūtas, ka jūs pastiprināti vajā nelaimes, ka jūs esiet viens nelaimes putns, ka jūs novēro sveši cilvēki, ka jūs kāds izseko?


7.Jums ir pasliktinājusies atmiņa, pieaugusi izkalidība, parādījusies aizmāršība?


8.Dažreiz jums ķermeņa dažādās vietās parādās asas, bet īslaicīgas sāpes, kas pēc īsa brīža bez pēdām izzūd, lai pēc kāda laika atkal parādītos citās ķermeņa vietās?


9.Jums dažreiz bez redzama iemesla paaugstinās ķermeņa temperatūra un arteriālais spiediens?


10.Jums ieelpojot bieži trūkst gaisa, jūs izjūtiet gaisa trūkumu?

Ja jūs atbildējāt uz dažiem anketas jautājumiem apstiprinoši ar „jā”, tad var apgalvot, ka jūsu organsimā ir dzīvības enerģijas cirkulācijas traucējumi, valda enerģētiskais disbalanss, kas ir par pamatu slimību rašanās procesam nākotnē. Jums vajadzētu pārbaudīt savu veselību un nekavējoties uzsākt aktīvu līdzdarbošanos, lai radušos veselību graujošo disbalansu likvidētu!

Atcerieties, ka aurikulodiagnostikas metode ir nesāpīga, informatīva un savlaicīga diagnostikas metode, kas ļauj atklāt slimības to sākotnējās stadijās!


2011-01-05 13:26  |  Skatīts: 3639x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Atpakaļ