APRĀTA QZT-9D „BURVJU ADATAS” GALVENĀS FUNKCIJAS


 1.DIAGNOSTIKA - It īpaši vērtīga aparāta iespēja ir diagnostikas iespēja. Speciālists vienas vizītes laikā  2-3-5minūtēs, iedarbojoties uz  ārējās auss virsmās esošajiem bioloģiski aktīvajiem punktiem, kas cieši ir saistīti ar iekšējiem orgāniem un sistēmām,spēj notiekt katra no šiem orgāniem veselības stāvokli un  noteikt saslimšanas risku(ir/nav/paaugstināts). Ar aparāta palīdzību ir  iespējams agrīni diagnosticēt sekojošas saslimšanas: sirds išēmisko slimību,galvas smadzeņu asinsrites traucējumus, cukura diabētu,dažādu - gan labdabīgu, gan ļaundabīgu audzēju klātbūtni, akmeņu klātbūtni organismā, iegūt precīzas norādes par iekšējās sekrēcijas dziedzeru funkcionālo aktivitāti, par veģetatīvās nervu sistēmas stāvokli u.c.Ir jāpiezīmē, ka informatīvā atradne ir atkarīga no procesa vecuma organismā – jo process ir vecāks un tā izplatība ir plašāka jo metode ir mazāk informatīva! Šī patreiz ir viena no informatīvākajām metodēm neielaistu procesu diagnostikai  un dažādu slimību profilaksei!

2.ĀRSTĒŠANA- ar speciālu ausu ielikņu, pašlīpošo elektrodu,lielo pēdas formas elektrodu un elektriskās pildspalvas – elektroda  palīdzību aparāts veic ārstēšanu, iedarbojoties uz ķermeņa virsmā novietotajiem bioloģiski aktīvajiem punktiem. Tā rezultātā notiek organisma visu šūnu stimulācija, galvas  smadzeņu kodolu aktivācija, notiek iedarbība uz iekšējiem orgāniem, tiek regulēts ķermeņa biolauks un  samazināta brīvo radikāļu koncentrācija organismā.Šo iedarbību uz organismu rezultātā ietekmētas tiek visas organisma sistēmas: uzlabojās  iekšējo sekrēcijas dziedzeru darbība, paaugstinās imunitāte,uzlabojas uzsūkšanās procesi, paātrinās vielu maiņa, paaugstinās organisma enerģētiskais līmenis.

3.ATVESEĻOŠANA un SLIMĪBU PROFILAKSE- Aparāts lieliski noder iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbības regulēšanai,holesterīna līmeņa asinīs pazemināšanai, sirds-asinsvadu slimību terapijai un profilaksei,notievēšanai u.c. Aparāts uzlabo vispārējo pašsajūtu, ceļ organisma aizsardzības spējas, regulē organsima enerģētisko līmeni.

SLIMĪBAS, KO VAR ĀRSTĒT AR LABIEM REZULTĀTIEM:

1.Kuņģa un zarnu slimības,

2.Cukura diabēts un tā komplikācijas,

3.Kardio-vaskulārās un cerebro-vaskulārās slimības: sirds koronāro asinsvadu slimība, hipertenzija, arterioskleroze,išēmiskā un hemorāģiskā insulta sarežģījumi,

4.Elpošanas sistēmas slimības-bronhīts, pneimonija,traheīts, bronhiālā astma.

5.Urīna izvades sistēmas slimības: dzemdes fibromioma, olnīcu policistoze, prostatīts, prostatas hiperplāzija, uretrīts,cistīts,nefrīts.

6.Ausu-kakla slimības: faringīts, laringīts,rinīts,tonsillīts.

7.Galvas sāpes, bezmiegs, miega traucējumi, neirastēnija.

8.Artrīta visi veidi.

9.Mugurkaula skriemeļu problēmas, saknīšu nospiešanas sindroms, lumbago, išalģija,radikulīts, kakla, spranda stīvums,starpskriemeļu disku trūce.

 8.Zobu sāpes, algodismenoreja, premenstruālais sindroms,menstruālā cikla traucējumi, infertilitāte, zems libido,

9.Zultsakmeņu, nierakmeņu slimība.

10.Sāpes - visa veida sāpes,vēlīnu audzēju radītas ieskaitot.

11. Parēzes un paralīzes.

12.Acu slimības-redzes pasliktināšanās, vistas aklums,glaukoma, presbiopija,katarakta, neakūta glaukoma.

 

 

 

2010-03-25 12:25  |  Skatīts: 2816x         Ieteikt draugiem       TweetMe

Atpakaļ